Laisvalaikio studija “7 mūzos”

Prisijungti galima bet kada!
Būrelis užsiėmimas vaikams

Vilnius

}

Trukmė 60 min.

2 m. - 7 m., 7 m. - 11 m., 12 m. - 18 m.

Kaina nuo 40 Eur

3 kartus per savaitę

Šiuolaikinis šokis, klasikinio šokio pamokos, baletas, gatvės šokiai, zumba, muzikos pamokos: dainavimas, individualios pianino, gitaros pamokos,  joga, gimnastikos treniruotės, karatė, šeštadieninė mokyklėlė ir daugiau.

Kontaktai:

7 MŪZOS Vaikų Ir Jaunimo Laisvalaikio Studija
+370 600 97 700

registracija@7muzos.lt

būreliai Lietuvoje
po mokyklos į būrelį
būreliai
būrelis
Į kainą įskaičiuota

Mokestis už pamokos.

Pastabos

Taikomos nuolaidos šeimos nariams. Didelė lengvata suteikiama penktadieniniams kūno lavinimo pamokoms. Jų kaina per mėnesį lankantiems yra tik 5 Eur.

Dienotvarkė

Šiuolaikinių šokių studijos – įvairių pakraipų, gatvės šokio grupės, breikas, gimnastikos – akrobatikos pamokos, capoeiros treniruotės, dainavimo, muzikavimo, vaidybos pamokos. Suaugusiems treniruoklių salėje vykstantys sviekatinimo užsiėmimai, taip pat joga, pilatesas, aerobika, TRX užsiėmimai ir dar daug įvairių veiklų.

Užsiėmimus veda

Jau 16 metų esame nuostabių mokytojų ir trenerių kumštis, kuriame vaikas, paauglys ir net suaugęs žmogus jausis laukiamas, saugus, mylimas.

Išskirtinumas: penktadieniniai kūno lavinimo užsiėmimai (baleto, gimnastiko, capoeiros). Jų kaina per mėnesį lankantiems pagrindinius užsiėmimus yra tik 5 Eur. Kūno lavinimas duoda išskirtinę naudą vaikų kūno – kinestetiniams gebėjimams. Tėveliams – geras sąlygos čia pat sportuoti už draugiškas kainas.

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

Ukmergės g. 279, Vilnius

Kokybiškas, įdomus, sveikatinantis , bei turintis išliekamąją vertę procesas užsiėmimuose. Užsiėmimai vyksta su šypsena ir smagia energija. Mūzos neatsiejamos nuo pozityvo!

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!