Akrobatika „Krokodiliukas“

Akrobatikos treniruotės puikiai tinka įvairaus amžiaus ir kūno sudėjimo, sportuojantiems ir nesportuojantiems berniukams ir mergaitėms, jaunimui ir suaugusiems! Esame tikri, kad Jums patiks!

Nauji Krokodiliukai priimami visų 2021/2022 mokslo metų laikotarpių turint laisvas vietas grupėje. Sportuoti kviečiami vaikai nuo 3-20 m. ir suaugusieji.
Būrelis užsiėmimas vaikams

Vilnius

}

Trukmė 45 min.

2 m. - 7 m., 7 m. - 11 m., 12 m. - 18 m.

Kaina nuo 40 Eur

1 kartą per savaitę

Krokodiliukas – profesionaliausi lietuvos sportinės akrobatikos atstovai, daugiamečiai treneriai, išugdę nepaprastai daug jaunųjų akrobatų, pasiekusių aukščiausius rezultatus nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje.
Bodybuilders Recreated the ‘Batman v Superman’ Training Montage anavar for women these 2 bodybuilders just tried the rock’s ‘black adam’ workout

būreliai Lietuvoje
po mokyklos į būrelį
būreliai
būrelis
Į kainą įskaičiuota

Treniruote su akrobatikos sporto šakos profesionalais, treneriais – sporto meistrais.

Intensyvumas priklauso nuo kliento noro, sportuoti kviečiame 1, 2, 3 ir dažniau kartu per savaitę. Sportuojant 1 k. sav. mėn. mokestis 40 Eur, 2 k. sav. – 55 Eur.

Pastabos

Užsiėmimų vieta:

1. PC Vilnius Outlet, Pilaitė, Vytauto Pociūno g. 8, Vilnius.

2. PC Link Molėtų, Molėtų g. 13, Didžioji Riešė, akrobatikos salė, II aukštas.

3. Ogmios miestas, Šiaurės miestelis, Laisvalaikio terasa, 23 salė. Verkių g. 31C, Vilnius.

Dienotvarkė

2021/2022 mokslo-sporto metu tvarkaraštis yra paskelbtas www.krokodiliukas.lt svetainėje.

Užsiėmimus veda

Treniruotės veda profesionaliausi Lietuvos sportinės akrobatikos atstovai, daugiamečiai treneriai, išugdę nepaprastai daug jaunųjų akrobatų, pasiekusių aukščiausius rezultatus nacionalinėje ir tarptautinėje arenoje.

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

Sportuoti kviečiame nuo 2021 m. rugsėjo 2 d.

Sportine akrobatika užsiimti gali visi – mokymas čia prasideda nuo nesudėtingų pratimų, kuriuos lengvai gali atlikti bet kuris žmogus.

Akrobatika yra ypač naudinga vaikams ir paaugliams, mat jiems itin aktualus funkcinio širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemų darbo skatinimas, gyvybinės plaučių talpos didinimas, raumenų stiprinimas ir koordinacijos lavinimas. Sportuoti savarankiškai, be tėvų pagalbos, čia gali vaikai nuo 3 metų, tačiau akrobatikos mokykla „Krokodiliukas“ siūlo itin platų galimybių spektrą įvairiausio amžiaus sportininkams.

Pradedančiųjų akrobatų grupėse sportuoja vaikai nuo 3 metų. Vaikams parengiama individualiai adaptuota ir profesionaliai pritaikyta jų amžiaus ir sportinio pasirengimo lygiui programa, kuri užtikrina, kad būtų palaikoma jaunųjų akrobatų motyvacija. Būtent dėl šios priežasties vaikai sportuoja noriai ir linksmai, o rezultatai pasiekiami labai greitai.

Pažengusiųjų akrobatų grupėse sportuoja įvairaus amžiaus vaikai, turintys akrobatikos pagrindus. Vaikų sportinio pasirengimo lygis vertinamas individualiai, o sportinė programa sudaroma atsižvelgiant į vertinimo rezultatus bei išnaudojant individualų vaiko potencialą, t. y. vaikas gauna geriausiai jam tinkantį sportinės akrobatikos programos variantą.

Profesionalios sportinės akrobatikos jaunimo grupės skirtos įvairaus amžiaus vaikams, įvaldžiusiems aukštesniojo meistriškumo lygio elementus. Akrobatikos mokyklos „Krokodiliukas“ auklėtiniai sėkmingai atstovauja Vilniaus miestą ir rajoną ne tik nacionalinėse, bet ir tarptautinio lygio varžybose bei čempionatuose.

Individualūs užsiėmimai skirti skirtingų grupių asmenims: specialiųjų poreikių vaikams, įvairių sporto šakų atstovams, siekiantiems išmokti ar patobulinti akrobatinius elementus, įvairioms varžyboms besiruošiantiems, norintiems susipažinti su šia sporto šaka ar sukurti įspūdingą pasirodymą renginio metu.

Šeimos akrobatika yra suartinantis, aktyvus ir linksmas laisvalaikio praleidimo būdas, individualiai adaptuotas kiekvienai šeimai pagal poreikius ir fizines galimybes.

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!