„Kartlando mokykla“ – kartingo užsiėmimai vaikams Vilniuje

Kartingo užsiėmimai vyksta antradieniais ir trečiadieniais. Konkrečius užsiėmimų laikus pasiūlo treneris išankstinės registracijos metu.

Užsiėmimai vyksta 1 kartą į savaitę.

Esant poreikiui galima lankyti dažniau.

Užsiėmimų kaina mėnesiui – 100 eur.

Norint prisijungti prie užsiėmimų būtina išankstinė registracija. Vaikai į naujas grupes priimami viso sezono metu.
Būrelis užsiėmimas vaikams

Vilnius

}

Trukmė 60-90 min.

7 m. - 11 m., 12 m. - 18 m.

Kaina nuo 100 Eur

1 kartą per savaitę

Čia pradedame kiekvieno jaunojo lenktynininko(-ės) kelią į profesionalų sportą!

būreliai Lietuvoje
po mokyklos į būrelį
būreliai
būrelis
Į kainą įskaičiuota

Į kainą įskaičiuota visa reikalinga įranga (kartingai, šalmai, kaklo apsaugos).

Pradedant lankyti kartingo užsiėmimus reikia turėti tik savo pošalmį, kurį galima įsigyti kartodrome už 2 eur. arba išsinuomoti už 1 eur.

Pastabos

Kartingo užsiėmimus lankantys vaikai ir jų šeima kartodromuose „Kartlandas“ Kaune ir Vilniuje bei „Kartlandas Elektrokart“ Vilniuje pramogauja su 30% nuolaida.

Dienotvarkė

Teorijos temos prasideda nuo teisingo šalmo užsegimo, vėliavų ir kitų ženklų pažinimo, susipažinimo su kartu, jo techninėmis savybėmis iki važiavimo specifikos – trajektorijų, taktikos ir teisingo stabdymo, vairavimo kultūros principų.

Praktinė užsiėmimų dalis prasideda nuo fizinio pasirengimo apšylant, taisyklingos laikysenos vairuojant kartą, reakcijos lavinimo užduočių, trasos supratimo.  Likusi užsiėmimų dalis skiriama važiavimams, kurių metu siekiame ne tik gerinti trasos įveikimo rezultatus, bet ir pateikti sudėtingesnes situacijas, padedančias lavinti mokinių reakciją bei aptarimo.

Varžybos rengiamos vaikams, kaip ugdomoji ir skatinamoji priemonė, leidžianti  pasitikrinti savo įgūdžius, motyvuojanti siekti aukštesnių rezultatų, kartu siekiant sudominti vaikus kartingo sportu.

Užsiėmimus veda

Kartingo užsiėmimus „Kartlando mokykloje“ kuruoja jau daugiau nei 21-erius metus autosporte besisukantis lenktynininkas Ignas Palaima, kuris per aktyvią sportininko karjerą jau ne kartą pelnė automobilių ralio ar 1000 km. lenktynių čempiono vardą, o kartu jau turi 5 metų patirtį treniruojant vaikus kartingo valdymo subtilybių ir dirba su savo komanda.

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

Adresas Vilniuje – Parodų g. 1 (prie Litexpo)

Kartlando mokykla – tai, bene vienintelė vieta Lietuvoje, kur vaikai jau nuo 6 metų amžiaus padedami profesionalių trenerių ir lenktynininkų gali mokytis kartingo valdymo gudrybių bei pradėti savo pirmuosius žingsnius keliaujant profesionalaus sporto link.

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!