Slidinėjimo akademija

Siekiant geriausio rezultato ir produktyvaus pamokos laiko išnaudojimo, rekomenduojame čiuožti slidėmis mokyti vaikus nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų. Jeigu Jūsų vaikas jaunesnis, užsiregistruokite įvadinei pamokai – jos metu instruktorius įvertins, ar Jūsų vaikas pasiruošęs mokytis.

Čia vaikų visada lauks žaismingas mokymosi procesas: pamokų metu naudojami kamuoliai, kūgeliai, vairai, tad nebūna nuobodu, o tobulėjimas vyksta žymiai greičiau nei mokantis slidinėti kalnuose.

Ir, žinoma, kadangi Slidinėjimo akademijos treniruokliai yra sukamieji, čia nebus keltuvų ar eilių, tad pamokos metu vaikai mokosi nenutrūkstamai.

Slidinėkite visus metus! Jau dabar pradėkite slidinėjimo sezoną!
Būrelis užsiėmimas vaikams

Vilnius

}

Trukmė 60 min.

2 m. - 7 m., 7 m. - 11 m., 12 m. - 18 m.

Kaina nuo 25 Eur

1 kartą per savaitę

Kad ir kokio amžiaus esate, mokytis tikrai ne vėlu. Jei norite išmokti slidinėti ar čiuožti snieglente, nerasite geresnės vietos nei Slidinėjimo akademija. Dėl treniruoklių pobūdžio, instruktoriai gali Jus nuolatos palaikyti, teikti pastabas ir techninius patarimus, o ne laukti trasos apačioje su dar 15 mokinių.

Kontaktai:

Slidinėjimo akademija
+370 682 29 991
info@slidinejimoakademija.lt

 Video

būreliai Lietuvoje
po mokyklos į būrelį
būreliai
būrelis
Į kainą įskaičiuota

Viskas įskaičiuota

Instruktoriaus paslaugos ir visa slidinėjimo įranga į kainą įskaičiuota: slidės arba snieglentė, batai, šalmai. Dalyviai gali avėti savo batus, tačiau privalo naudoti „Slidinėjimo Akademijos“ slides arba snieglentes.

Pastabos

Treniruotės vyksta po stogu, slidinėti galėsite bet kokiu oru, kada tik užsigeidę.

Pamokos metu instruktorius visuomet bus šalia ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Treniruotės nuolat pildomos naujais iššūkiais ir užduotimis – tai leidžia visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.

Dienotvarkė

Slidinėjimo akademijoje mokysitės asmeniškai Jums pritaikytu tempu, o treniruotės bus nuolat pildomos naujais žaidimais, iššūkiais ir užduotimis – tai leis visuomet mėgautis pamokomis, tobulinti gebėjimus ir geriausiai pasiruošti tikriems slidinėjimo nuotykiams atostogų metu.

Užsiėmimus veda

Kiekvienos pamokos metu ne tik suteiksime Jums visą reikiamą įranga bei kvalifikuoto instruktoriaus paslaugas, tačiau ir paversime ją pramoga! Užsiėmimo metu instruktorius visuomet bus šalia, puikiai nusiteikęs, ir aktyviai dalyvaus mokymo procese. Dėl mūsų pamokų pobūdžio, visuomet jausitės prižiūrimas, o aktyvios treniruotės bus priderintos prie kiekvieno lankytojo lygio bei fizinio pasirengimo.

Instruktorius prižiūri daugiausiai 3 besimokančiuosius, tad pamokos metu gausite daugybę dėmesio, skirto būtent Jums.

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

Kalvarijų g. 143 (įvažiavimas iš Žvalgų gatvės), Vilnius

Treniruokliai yra tinkami įvairaus amžiaus žmonėms. Čiuožti slidėmis gali mokytis ir vaikai nuo 6 metų, snieglente – nuo 16 metų.

Uždaroje Slidinėjimo akademijoje rasite pirmuosius ir moderniausius Baltijos šalyse sukamuosius slidinėjimo ir čiuožimo snieglente treniruoklius.

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!