Interaktyvus edukacinis spektaklis ,,Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas”

Galime atvykti į namus, į mokyklą, į darželį, į stovyklą. Spektaklis puikiai tinka gimtadienio šventei, išleistuvėms darželyje ar mokykloje, ar tiesiog tiems, kas nori linksmai praleisti laiką!
Būrelis užsiėmimas vaikams

Visa Lietuva

}

Trukmė 45 min.

2 m. - 7 m., 7 m. - 11 m.

Kaina nuo 150 Eur

1 kartą per savaitę

Interaktyvus edukacinis spektaklis  „Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas” – smalsiems berniukams ir gudrioms mergaitėms!

Atvykstame į užsakovo pasirinktą vietą.

Kaina: nuo 150 eurų iki 30 vaikų.

Kontaktai:

Kontaktai: Interaktyvus edukacinis spektaklis
Tel. nr. +370 622 95893
El. paštas: rasa@nesukgalvos.lt

būreliai Lietuvoje
Į kainą įskaičiuota

2 aktoriai, įgarsinimo įranga, 45 min programa. Į kainą neįskaičiuota kuro išlaidos, jei renginys vyksta ne Vilniaus mieste.

Pastabos

Tai – linksmas, nuotaikingas ir spalvingas spektaklis, skirtas smalsiems ikimokyklinio bei jaunesnio (pradinio) mokyklinio amžiaus mergaitėms ir berniukams!

Dienotvarkė

Skambinkite, ir suderinsime Jums ir mums tinkamą spektaklio datą ir laiką.

Užsiėmimus veda

Aktoriai Rasa ir Linas.

Rasa ir Linas jau ne vienerius metus dovanoja vaikams šypsenas. Jiems įsikūnijus į mėgstamiausius jų personažus, prakiūra juoko maišeliai, įsuka žaidimų sūkurys, sujungia draugystės saitai, atkeliauja svarbūs pamokymai nė nepastebint… Rasa ir Linas kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime, tad be vargo susikalba žvilgsniais, jei staiga prireikia žaibiškai sureaguoti į besikeičiančią situaciją. Juk su mažaisiais išdaigininkais griežtai nieko nesuplanuosite, tiesa?

Šventės vaikams – jiems ne darbas: jie tuo gyvena ir kvėpuoja, todėl galvose, net nulipus nuo scenos, nuolat sukasi vis naujos idėjos, iš kurių išauginami nauji personažai vėl žengia susipažinti su vaikais. Pastarieji geriausiai jaučia tikrumą ir nuoširdumą, o ši porelė to nestokoja, vadovaujasi šūkiu: „Ką darai, daryk nuoširdžiai. Tik tada aplankys nenusakomas pilnatvės jausmas“. Jis iš tiesų aplanko, kai po renginių atsisveikinti pribėga vaikai – dėkoja, glėbesčiuoja ir iš glėbio paleidžia tik išgirdę pažadą: „Dar būtinai susitiksim!“

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

35+ miestai visoje Lietuvoje

Spektaklis „Sesutė Gerutė ir broliukas Nevaliukas“ primins apie tokius kasdieniškus dalykus, kuriuos mes kartais primirštame: kodėl reikia būti mandagiam, kodėl geriau sakyti tiesą ir nemeluoti (juk žinot, kad melagiams užaugo Pinokio nosys?), kodėl reikia dažnai plauti rankas, ar tikrai ne vietoje numesta šiukšlė gali pridaryti žalos, kokiai šviesai degant galima pereiti gatvę (ir kodėl einant per ją telefoną reikėtų įsidėti į kišenę), kokia judėjimo nauda ir kodėl šypsena daro stebuklus!

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!