Interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”

Galime atvykti į namus, į mokyklą, į darželį, į stovyklą. Programa puikiai tinka gimtadienio šventei, išleistuvėms darželyje ar mokykloje, ar tiesiog tiems, kas nori linksmai praleisti laiką!
Būrelis užsiėmimas vaikams

Visa Lietuva

}

Trukmė 45 min.

2 m. - 7 m., 7 m. - 11 m.

Kaina nuo 150 Eur

1 kartą per savaitę

Interaktyvi programa „Linksmosios pamokėlės su Pepe ir Karlsonu”‘ – smalsiems berniukams ir gudrioms mergaitėms!

Atvykstame į užsakovo pasirinktą vietą.

Kaina: nuo 150 eurų iki 30 vaikų.

būreliai Lietuvoje
Į kainą įskaičiuota

2 aktoriai, įgarsinimo įranga, 45 min programa. Į kainą neįskaičiuota kuro išlaidos, jei renginys vyksta ne Vilniaus mieste.

Pastabos

Programa puikiai tinka Mokslo ir žinių dienos šventei, mokslo metų pabaigos šventei, vaikų gynimo dienai, išleistuvių šventei ar tiesiog tiems, kas nori laiką praleisti linksmai!

Dienotvarkė

Skambinkite, ir suderinsime Jums ir mums tinkamą programos datą ir laiką.

Užsiėmimus veda

Aktoriai Rasa ir Linas

Rasa ir Linas jau ne vienerius metus dovanoja vaikams šypsenas. Jiems įsikūnijus į mėgstamiausius jų personažus, prakiūra juoko maišeliai, įsuka žaidimų sūkurys, sujungia draugystės saitai, atkeliauja svarbūs pamokymai nė nepastebint… Rasa ir Linas kartu ne tik scenoje, bet ir gyvenime, tad be vargo susikalba žvilgsniais, jei staiga prireikia žaibiškai sureaguoti į besikeičiančią situaciją. Juk su mažaisiais išdaigininkais griežtai nieko nesuplanuosite, tiesa?

Šventės vaikams – jiems ne darbas: jie tuo gyvena ir kvėpuoja, todėl galvose, net nulipus nuo scenos, nuolat sukasi vis naujos idėjos, iš kurių išauginami nauji personažai vėl žengia susipažinti su vaikais. Pastarieji geriausiai jaučia tikrumą ir nuoširdumą, o ši porelė to nestokoja, vadovaujasi šūkiu: „Ką darai, daryk nuoširdžiai. Tik tada aplankys nenusakomas pilnatvės jausmas“. Jis iš tiesų aplanko, kai po renginių atsisveikinti pribėga vaikai – dėkoja, glėbesčiuoja ir iš glėbio paleidžia tik išgirdę pažadą: „Dar būtinai susitiksim!“

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

35+ miestai visoje Lietuvoje

Astridos Lindgren knygų personažai Pepė Ilgakojinė ir Karlsonas atsineša pilną lagaminą pamokėlių iš svarbiausių pradinio ugdymo sričių, kurie programos metu virsta linksmosiomis pamokėlėmis, kurių metu Karlsonas ir Pepė kartu su vaikais žaidžia, mokosi bei atlieka užduotis. Teatralizuotos pamokėlės vyksta žaidimų forma, į programą įtraukiami vaikai. Yra du programos tipai – viena skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, kita – 1- 4 kl. moksleiviams.

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!