SKAUTIŠKAS ŽYGIS (Edukacinė programa)

Organizuojame edukacinius renginius vaikams, paaugliams bei suaugusiems įvairiomis progomis. Siūlome nuo poros valandų iki 2 dienų trukmės skautišku metodu paremtas programas.
Būrelis užsiėmimas vaikams

Visa Lietuva

}

Trukmė 240 min.

7 m. - 11 m., 12 m. - 18 m.

Kaina nuo 20 Eur

1 kartą per mėnesį

Žygio metu skautai ne tik nueina nuo taško A iki taško B, bet ir mokosi stebėti aplinką, geriau pažįsta save ir kitus, stiprina komandos tarpusavio ryšius.

Kontaktai:

Kontaktai: ŽYGIS
Dovilė Pilkauskienė
Tel. nr. 8 670 57556
El. paštas: skautai@neskautams.lt

būreliai Lietuvoje
po mokyklos į būrelį
būreliai
būrelis
Į kainą įskaičiuota
Užsiėmimo trukmė: 4 valandos – 2 dienos.
Dalyvių skaičius: 15 – 30 žmonių.
Dalyvių amžius: nuo 8 metų (žygis su nakvyne organizuojamas tik pilnamečių grupėms, arba nepilnamečiams, lydimiems už juos atsakingo asmens).
Kaina asmeniui*:
20 Eur / pusė dienos (~4h)
40 Eur / visa diena (~8h)
60 Eur / dvi dienos
*Į kainą yra įskaičiuotas maistas, tačiau užsakymo metu meniu deriname su užsakovu, ir, pageidaujant įmantresnių patiekalų, kaina gali didėti.
Pastabos

*Papildomai skaičiuojamos kuro sąnaudos, jei pasirinkta vietovė yra toliau nei 20 km nuo Vilniaus ar Kauno).

Kiekvieną programą su užsakovu deriname individualiai, pritaikome konkretiems kliento poreikiams. Atvykstame į užsakovo pasirinktą vietą visoje Lietuvoje.

Dienotvarkė

Per žygio keliamus fizinius ir emocinius iššūkius ypatingai atsiskleidžia kiekvieno dalyvio asmeninės savybės bei formuojasi lyderystės įgūdžiai. Taip įvyksta dėl to, kad žygis paįvairinamas specialiomis užduotimis, skirtomis „čia ir dabar“ spręsti problemas bei rasti išeitį iš bet kokios situacijos.

Užsiėmimus veda

Skautų vadovai, Lietuvos skautijos nariai.

PLAČIAU APIE BūRELIO VEIKLĄ

35+ miestai visoje Lietuvoje

Paįvairinkite gimtadienį, klasės išvyką  ar draugų susitikimą skautiška dvasia! Vienas iš mūsų šūkių – „Pramoga su tikslu“. Mes smagiai leidžiame laiką žaisdami, keliaudami, vakarodami prie laužo, bet tai nėra vien tik tuščios pramogos. Taip mes mokomės, augame tobulėjame.

 

vaikų būreliai
vaikų būreliai
vaikų būreliai

Pradėkite ką nors naujo
Registruokitės dabar!